Po zwycięstwo!: MKS Kalwarianka - LKS Łysa Góra Zawadka!

• autor: Gregory_66, 2014-09-05 13:40

W samo południe w sobotę MKS Kalwarianka podejmie na własnym boisku drużynę z Zawadki. Gospodarze podrażnieni środową porażką będą starali się pokazać, że Kalwaria to trudny teren dla przyjezdnych.

Drużyna Kalwarianki stara się nadrobić okres przygotowawczy, co widać, bo ich gra wygląda coraz lepiej. W Roczynach piłkarzom MKS'u zabrakło szczęścia i wykończenia akcji, których mieli na pęczki. Być może rezultat byłby inny gdyby w kadrze nie zabrakło reżysera gry Kamila Korzeniowskiego i ostoi obrony Dawida Słoniny (obaj problemy z pachwiną). Nie mógł wystąpić również Konrad Mazuga. W sobotę Kalwarianka będzie zdeterminowana aby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Będzie miała ku temu okazję, ponieważ ich rywalem będzie drużyna z Zawadki. Obecnie MKS zajmuje 9 miejsce z 3 punktową stratą do lidera. Bilans bramek to 3-7. Do składu wracają Słonina, Korzeniowski oraz Mazuga. Zagrać natomiast nie będzie mógł Filek.
​W bramce, jak zwykle, stanie kapitan MKS'u Grzegorz Wypiór. Środek obrony tworzyć będą Słonina z Godulą. Po bokach partnerować im będą Brózda i Karaś. W środku pola zagrają Goczał z Korzeniowskim. Lewym skrzydłowym będzie Kawecki a prawym Dybek. W ataku prócz 'Wiecznie Kontuzjowanego' Adriana Zaremby zagra Konrad Mazuga.

Przewidywany skład:

Drużyna z Zawadki jest bez wątpienia najsłabszym dotychczas ogniwem ligi. Po 3 meczach zajmuje ostatnie miejsce bez dorobku punktowego, podobnie jak Orzeł Wieprz, mając jednak gorszy bilans bramkowy, który wynosi 2-23!

Piłkarze Kalwarianki będą celować w nic innego, tylko w zwycięstwo.

To wszystko w sobotę o godzinie 12.00 na boisku w Kalwarii Zebrzydowskiej, ZAPRASZAMY!