EDIT: Piąć się w górę: MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - MKS...

• autor: Gregory_66, 2014-09-18 17:24
EDIT: Piąć się w górę: MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - MKS Kalwarianka!

6 kolejka zbliża się a wraz z nią kolejny mecz MKS Kalwarianki. W środowe popołudnie zmierzy się z Babią Górą z Suchej Beskidzkiej. Drużyna jest podbudowana ostatnim wysokim zwycięstwem w Budzowie oraz frekwencją na treningach. Czy MKS pójdzie za ciosem i wywiezie korzystny wynik z Suchej?

Kalwarianka zajmuje obecnie 5. miejsce z dorobkiem 7 punktów. Do lidera traci 5 oczek. W porównaniu z sezonem poprzednim, początek obecnego jest dobry. 2 zwycięstwa, 2 porażki oraz 1 remis - tak wygląda bilans spotkań żółto-czerwonych. Gra MKS'u z meczu na mecz poprawia się. Brak okresu przygotowawczego drużyna nadrabia pracą na treningach. Oczywiście owocem takiej gonitwy są kontuzje, o czym przekonał się Filek. Nie zagra on w najbliższym meczu, ponieważ uraz okazał się bardziej poważny niż pierwotnie uważano. Do zdrowia powrócił jednak Dybek, co cieszy, ponieważ oprócz dobrej gry na skrzydle, może zawalczyć w środku pola. Skład Kalwarianki na pojedynek z Suchą powinien wyglądać następująco: w bramce stanie nie kto inny jak Grzegorz Wypiór, kapitan drużyny. Środek obrony stworzą filar defensywy Słonina oraz Godula. Na lewej stronie zagra Morawa a na prawej Brózda. Parą środkowych pomocników będą Korzeniowski wraz z Dybkiem. Prawe skrzydło należeć będzie do Popielarza, lewe natomiast do Kaweckiego. Duet napastników powinni stworzą powracający do strzeleckiej formy Zaremba oraz Goczał.

Drużyna Babiej Góry do tej pory zgromadziła na swoim koncie 9 punktów. W ostatnim spotkaniu podzieliła się punktami z Białką (1-1). 2 zwycięstwa i 3 remisy - tak wygląda bilans meczów rywali Kalwarianki. Na swoim boisku wygrali tylko jeden mecz, 9-0 z osłabioną kadrowo drużyną z Zawadki.

Czy MKS pokaże, że faktycznie wstaje na nogi i w Suchej będziemy świadkami kolejnego zwycięstwa żółto-czerwonych? O tym przekonamy się już w 24.09.2014 r.!